Rusza cykl szkoleń „Design od kuchni”

Serdecznie zapraszamy na szkolenia dla architektów i projektantów wnętrz „Design od kuchni”, którego organizatorem jest firma Comitor. Cykl spotkań otworzy seminarium poświęcone innowacyjnym produktom belgijskiej marki Novy, które odbędzie się 30 maja 2017 r. o godz. 17.00 w showroomie firmy Comitor w warszawskiej Domotece przy ul. Malborskiej 41.

Najbliższe spotkanie będzie dotyczyło skutecznych i cichych rozwiązań w dziedzinie wentylacji kuchni na przykładzie bogatej oferty marki Novy. Korzystając z ponad 45-letniego doświadczenia firmy, jej przedstawiciele opowiedzą m.in. o unikalnej technologii tłumienia dźwięków i zasysania obwodowego, które przekładają się na najwyższą jakość produktów i wyjątkowy komfort ich użytkowania. Zaprezentują także szeroki asortyment dedykowany do różnego rodzaju pomieszczeń: dużych, małych, zamkniętych, na planie otwartym, odpowiadający różnym gustom i stylom życia ich użytkowników.

Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Michał Mazur, znany trendwatcher, dziennikarz, nomada, każdego roku odwiedzający ponad 20 targów i konferencji o designie w różnych zakątkach świata, pasjonat tematów związanych z nowymi technologiami.

Wstęp wolny. Zgłoszenia architektów i projektantów, specjalizujących się w projektach wnętrz  i kuchni, można przesyłać do dnia 26.05.2017 r. na adres mailowy olga@okkpr.pl.

 

Data publikacji: 23.05.2017
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
Trendy we wnętrzach na jesień-zimę 2018/19
Już 29. sierpnia w Warszawie będzie można poznać najważniejsze światowe trendy w wyposażeniu wnętrz na sezon jesień-zima 2018/19. Szkolenie „Interior Trends”,… więcej »
Szkolenia i konferencje:
Design Od Kuchni z Novy – inauguracja cyklu szkoleń firmy Comitor
30 maja 2017 r. architekci i projektanci wnętrz wzięli udział w pierwszym szkoleniu z cyklu Design Od Kuchni zorganizowanym przez firmę Comitor. Sekrety nowoczesnej, cichej i… więcej »
Szkolenia i konferencje:
Sklep tymczasowy w centrum handlowym
31 maja w Warszawie odbędzie się jedyne w Polsce szkolenie poświęcone formatom sklepów tymczasowych – Pop-up Forum. Tematem tegorocznej, trzeciej edycji wydarzenia będą… więcej »