Prezentacja najnowszej kolekcji firmy Gerster

11 października br., w Hotelu Mościcki w Spale, odbyło się coroczne spotkanie firmy Gerster, podczas którego firma zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję firan i zasłon.

Wśród nowości znaleźć można między innymi półprzezroczyste firany z zastosowaniem wzoru plastra miodu oraz zasłony w ciekawej kolorystyce miedzianego, pudrowego różu.

Częścią spotkania było również szkolenie pt. ”Kolor, wzór, forma”, przeprowadzone przez Danutę Baprawską, trenerkę  kolorystyczną, właścicielkę firmy Home Media.

Data publikacji: 16.10.2018
Przeczytaj również

Aktualności:
Festiwal Wina w Zamku Ryn
8 grudnia 2018 roku po raz dziewiąty na Dziedzińcu Zamku w Rynie odbędzie się Festiwal Wina, organizowany przez Hotel ZAMEK RYN**** wspólnie z producentami i dystrybutorami… więcej »
Aktualności:
„Wiedzieć więcej niż inni” - III Ogólnopolski Kongres Meblarski
12 września 2018 roku w Poznaniu podczas Międzynarodowych Targów DREMA, FURNICA i SOFAB odbył się III Ogólnopolski Kongres Meblarski „Polskie Meble - Konkurencyjna… więcej »
Aktualności:
Święto Techniki w Strimie
4 i 5 października Strima zaprasza na 12. Święto Techniki. Podczas imprezy w Swadzimiu pod Poznaniem będzie można m.in. wypróbować nitkę z XIX wieku, zapoznać się z… więcej »