International Home + Housewares Show zmienia nazwę

Stowarzyszenie International Housewares Association (IHA) ogłosiło dzisiaj zmianę nazwy targów International Home + Housewares Show na The Inspired Home Show, IHA’s Global Home + Housewares Market od przyszłego roku. 

Zmiana nawiązuje do zarządzanej przez Stowarzyszenie platformy Inspired Home, która została stworzona w reakcji na zmiany trendów konsumenckich, które nie dotyczą już tylko funkcjonalnego projektowania domu ale całego stylu życia.

„Zarząd IHA, pracownicy i nasi zewnętrzni partnerzy pracowali nad tą zmianą od ponad roku. Naszym celem było stworzenie nazwy i marki, która nadałaby odpowiedni ton dla branży, odpowiednio pozycjonując nasze targi na przyszłość”- powiedział John „JC” Collins, prezes / CMO Neatfeak i przewodniczący IHA 2018-19.

„Nasi partnerzy, wystawcy i uczestnicy targów oczekują wydarzenia, które odzwierciedla aktualne trendy i tendencje” – powiedział Derek Miller, prezes IHA. „The Inspired Home Show zachowa wszystkie istotne aspekty International Home + Housewares Show, wprowadzając nowe elementy, które pomogą dostawcom produktów i sprzedawcom detalicznym sprostać potrzebom zmieniającego się rynku konsumenckiego.”

To nie pierwszy raz, kiedy IHA zmienia nazwę swojego corocznego wydarzenia, aby dostosować się do dynamiki branży i konsumentów. Do 2003 r. wydarzenie to było znane pod nazwą „International Housewares Show” i zostało zmienione na „International Home + Housewares Show” w 2004 r., aby odzwierciedlić zakres targów, wykraczający poza poszczególne produkty i zmierzający w kierunku całościowego wystroju i wyposażenia domu.

Oprócz aktualnej strony internetowej IHA (Housewares.org), The Inspired Home Show będzie miał też zupełnie nową stronę pod adresem TheInspiredHomeShow.com. Targi odbędą się w dniach 14-17 marca 2020 r.

Data publikacji: 2.03.2019
Przeczytaj również

Aktualności:
Domoteka wychodzi na miasto. Letnia Strefa Domoteki w Miami Wars
Na mapie Warszawy pojawiło się nowe, wyjątkowo stylowe miejsce – Letnia Strefa Domoteki usytuowana nad samym brzegiem Wisły, na dolnych tarasach Miami Wars na Cyplu… więcej »
Aktualności:
Ćmielowska porcelana zagościła w Sofii
Polski design ponownie podbija międzynarodowe rynki sztuki. Tym razem, niezwykła kolekcja „Ludzie z fabryki porcelany”, autorstwa ceramika Arkadiusza Szweda, pod… więcej »
Aktualności:
Wystartowała polska edycja konkursu gia!
Trwają eliminacje do polskiej edycji światowego konkursu dla salonów stacjonarnych oraz sklepów internetowych z wyposażeniem wnętrz Global Innovation Awards 2020 (gia).… więcej »