Interior Trends 2020

4. kwietnia w Warszawie, odbyło się coroczne szkolenie, zapowiadające trendy w wyposażeniu wnętrz na kolejny sezon wiosna-lato. To jedyne takie szkolenie w Polsce, przygotowane na podstawie prognoz światowego biura trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku. Kolejne wydarzenie, tym razem poświęcone sezonowi jesień-zima 2020/21, odbędzie się już pod koniec sierpnia.

W kwietniowym Interior Trends wzięło udział 50 uczestników, m.in. z branży meblowej, tekstyliów domowych oraz artykułów dekoracyjnych i stołowych. W trakcie całego dnia szkoleniowego mieli okazję poznać zarówno główne inspiracje sezonu wiosna-lato 2020, jak i trendy okazjonalne, związane m.in. z Wielkanocą i Dniem Matki. Uczestnicy poznali wiodącą kolorystykę i wzornictwo, które będzie modne w przyszłym roku. Wiedza na temat zbliżających się trendów jest dla wielu firm nieocenioną pomocą w planowaniu przyszłych kolekcji i źródłem przewagi konkurencyjnej na rynku wyposażenia wnętrz.

Szkolenie poprowadził Jerzy Osika, właściciel i prezes firmy Promedia, wydawca i redaktor naczelny czasopism branżowych, w tym 2 tytułów dla profesjonalistów z branży wyposażenia wnętrz (krajowego „Ambiente” i międzynarodowego „Ambiente International”) oraz portalu ambiente.info.pl, wykładowca na międzynarodowych targach i konferencjach, juror wielu konkursów w Polsce i za granicą oraz przedstawiciel Polski w Radzie Ekspertów światowego konkursu Euroshop Retail Design Award.

Kolejne szkolenie Interior Trends, tym razem na temat trendów na sezon jesień-zima 2020/21, odbędzie się już 29.08.2019. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt: a.pilars@promedia.biz.pl, 604 287 377.

Data publikacji: 5.04.2019
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
E-commerce Innovations: Handel transgraniczny
19 września, podczas E-commerce Innovations, zainteresowani sprzedażą internetową swoich produktów zagranicą będą mogli skorzystać z wiedzy o transgranicznym handlu… więcej »
Szkolenia i konferencje:
Omnichannel Customer Experience tematem przewodnim 12. Retail Marketing Forum
Dwunasta edycja Retail Marketing Forum, corocznego wydarzenia poświęconego marketingowi wspierającemu sprzedaż detaliczną, odbędzie się 5 września w Centrum Praskim… więcej »
Szkolenia i konferencje:
Interior Trends: trendy we wnętrzach na jesień-zimę 2020/21
29 sierpnia w Warszawie będzie okazja, aby poznać najświeższe i najważniejsze światowe trendy w wyposażeniu wnętrz na sezon jesień-zima 2020/21. Zapraszamy na wyjątkowe… więcej »