Interior Design Oman – nowy kierunek dla branży wystroju wnętrz

Interior Design Oman (IDO) to wystawa dekoracji, designu i wystroju wnętrz, odbywająca się razem z BIG Show Oman. Przedstawia spektrum produktów i usług potrzebnych do projektowania, aranżowania i modernizacji pomieszczeń mieszkalnych, hotelowych, biurowych i handlowych.

Obejmuje trzy podsektory: Artisan, czyli projektanckie, nowoczesne i etniczne rękodzieła i sztukę; Contemporary Collection, który skupia się na współczesnym meblach; a także Sleep, gdzie prezentowana jest pościel, materace i związane z nimi wyposażenie i akcesoria.

Znaczenie IDO w Omanie

Oman doświadcza gwałtownego wzrostu inwestycji w turystykę i infrastrukturę, co z kolei przyczynia się do rozwoju branży budowlanej, konstrukcyjnej oraz projektowania wnętrz. Duża część budżetów trafia do produktów i usług związanych z wystrojem wnętrz, co wynika z napływu nowego luksusu, pojawiania się butików, wysokiej klasy sklepów i nieruchomości. Obserwowany w ciągu ostatnich kilku lat wzrost liczby hoteli 3- 4- i 5-gwiazdkowych, centrów handlowych, restauracji, obiektów rekreacyjnych i centrów rozrywki, spowodował zwiększanie wymagań branży projektowej.

Data publikacji: 20.10.2017
Przeczytaj również

Targi:
Zaprojektowani na dobry dizajn
Zaprojektowani – Krakowskie Spotkania z Dizajnem (24-26 listopada) będą świętem dla fanów polskiego wzornictwa i projektowania wnętrz. W czasie wydarzenia organizowanego… więcej »
Targi:
Targi RetailShow już w listopadzie
VIII Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow 2017 odbędą się 15 i 16 listopada br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Jedną z nowości będzie usytuowane w… więcej »
Aktualności:
Za nami 44. edycja Międzynarodowych Targów Meblowych
5 września 2017 r, o godz. 11.00 rozpoczęła się 44. edycja Międzynarodowych Targów Meblowych i 4. edycja Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMIA w… więcej »