Interior Design Oman – nowy kierunek dla branży wystroju wnętrz

Interior Design Oman (IDO) to wystawa dekoracji, designu i wystroju wnętrz, odbywająca się razem z BIG Show Oman. Przedstawia spektrum produktów i usług potrzebnych do projektowania, aranżowania i modernizacji pomieszczeń mieszkalnych, hotelowych, biurowych i handlowych.

Obejmuje trzy podsektory: Artisan, czyli projektanckie, nowoczesne i etniczne rękodzieła i sztukę; Contemporary Collection, który skupia się na współczesnym meblach; a także Sleep, gdzie prezentowana jest pościel, materace i związane z nimi wyposażenie i akcesoria.

Znaczenie IDO w Omanie

Oman doświadcza gwałtownego wzrostu inwestycji w turystykę i infrastrukturę, co z kolei przyczynia się do rozwoju branży budowlanej, konstrukcyjnej oraz projektowania wnętrz. Duża część budżetów trafia do produktów i usług związanych z wystrojem wnętrz, co wynika z napływu nowego luksusu, pojawiania się butików, wysokiej klasy sklepów i nieruchomości. Obserwowany w ciągu ostatnich kilku lat wzrost liczby hoteli 3- 4- i 5-gwiazdkowych, centrów handlowych, restauracji, obiektów rekreacyjnych i centrów rozrywki, spowodował zwiększanie wymagań branży projektowej.

Data publikacji: 20.10.2017
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
Eksperci sprzedaży wielokanałowej na Retail Marketing Forum
Retail Marketing Forum to coroczne, bezpłatne wydarzenie dla handlowców z wszystkich branż, poświęcone marketingowi i sprzedaży w handlu detalicznym. Tegoroczna, 11. edycja… więcej »
Targi:
12. edycja Interior Design Forum
1.marca 2018 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbędzie się kolejna edycja targów Interior Design Forum. Jest to jedyne wydarzenie w Polsce w całości poświęcone branży… więcej »
Targi:
Targi Światło już za 3 tygodnie
W dniach 31 stycznia - 2 lutego 2018 w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI odbędzie się 26. edycja Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego Światło… więcej »