Interior Design Oman – nowy kierunek dla branży wystroju wnętrz

Interior Design Oman (IDO) to wystawa dekoracji, designu i wystroju wnętrz, odbywająca się razem z BIG Show Oman. Przedstawia spektrum produktów i usług potrzebnych do projektowania, aranżowania i modernizacji pomieszczeń mieszkalnych, hotelowych, biurowych i handlowych.

Obejmuje trzy podsektory: Artisan, czyli projektanckie, nowoczesne i etniczne rękodzieła i sztukę; Contemporary Collection, który skupia się na współczesnym meblach; a także Sleep, gdzie prezentowana jest pościel, materace i związane z nimi wyposażenie i akcesoria.

Znaczenie IDO w Omanie

Oman doświadcza gwałtownego wzrostu inwestycji w turystykę i infrastrukturę, co z kolei przyczynia się do rozwoju branży budowlanej, konstrukcyjnej oraz projektowania wnętrz. Duża część budżetów trafia do produktów i usług związanych z wystrojem wnętrz, co wynika z napływu nowego luksusu, pojawiania się butików, wysokiej klasy sklepów i nieruchomości. Obserwowany w ciągu ostatnich kilku lat wzrost liczby hoteli 3- 4- i 5-gwiazdkowych, centrów handlowych, restauracji, obiektów rekreacyjnych i centrów rozrywki, spowodował zwiększanie wymagań branży projektowej.

Data publikacji: 20.10.2017
Przeczytaj również

Targi:
Targi Rękodzieło w Kielcach
Tworzysz coś niezwykłego? Chcesz pokazać swoje dzieła światu? Zapraszamy na Targi Rękodzieło, które odbędą się już 20 kwietnia na Targach Kielce. Podczas… więcej »
Targi:
Rewelacyjny wynik targów EuroCIS 2018
Liczne prekursorskie innowacje pozytywnie wpływają na inwestycje w handlu. Mobilne rozwiązania, samodzielne skanowanie, sztuczna inteligencja i wirtualna rzeczywistość to… więcej »
Szkolenia i konferencje:
Salon meblowy, który sprzedaje - wykłady podczas targów Meble Polska
Zapraszamy 7 marca na cykl wykładów organizowanych przez OIGPM i MTP podczas targów Meble Polska w sali 1C w pawilonie 7. Spotkania poprowadzi Jerzy Osika, prezes… więcej »