Interior Design Oman – nowy kierunek dla branży wystroju wnętrz

Interior Design Oman (IDO) to wystawa dekoracji, designu i wystroju wnętrz, odbywająca się razem z BIG Show Oman. Przedstawia spektrum produktów i usług potrzebnych do projektowania, aranżowania i modernizacji pomieszczeń mieszkalnych, hotelowych, biurowych i handlowych.

Obejmuje trzy podsektory: Artisan, czyli projektanckie, nowoczesne i etniczne rękodzieła i sztukę; Contemporary Collection, który skupia się na współczesnym meblach; a także Sleep, gdzie prezentowana jest pościel, materace i związane z nimi wyposażenie i akcesoria.

Znaczenie IDO w Omanie

Oman doświadcza gwałtownego wzrostu inwestycji w turystykę i infrastrukturę, co z kolei przyczynia się do rozwoju branży budowlanej, konstrukcyjnej oraz projektowania wnętrz. Duża część budżetów trafia do produktów i usług związanych z wystrojem wnętrz, co wynika z napływu nowego luksusu, pojawiania się butików, wysokiej klasy sklepów i nieruchomości. Obserwowany w ciągu ostatnich kilku lat wzrost liczby hoteli 3- 4- i 5-gwiazdkowych, centrów handlowych, restauracji, obiektów rekreacyjnych i centrów rozrywki, spowodował zwiększanie wymagań branży projektowej.

Data publikacji: 20.10.2017
Przeczytaj również

Marketing:
Nowoczesny marketing wystawienniczy
Targi zmieniają się dynamiczniej niż kiedykolwiek dotąd. Co zrobić, by dostosować swoje działania wystawiennicze do zmieniających się coraz szybciej oczekiwań klientów?… więcej »
Targi:
13. Interior Design Forum w nowej lokalizacji
Już 6 września w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Interior Design Forum – jednego z najważniejszych wydarzeń branży tekstylnej w Polsce i jedynych targów w naszym… więcej »
Targi:
Inspiracje z „Christmasworld 2018”
W styczniu (26-30.01.2018) we Frankfurcie odbyła się najważniejsza międzynarodowa impreza targowa branży dekoracji i ozdób świątecznych. W targowych ofertach dominowały… więcej »