Interior Design Oman – nowy kierunek dla branży wystroju wnętrz

Interior Design Oman (IDO) to wystawa dekoracji, designu i wystroju wnętrz, odbywająca się razem z BIG Show Oman. Przedstawia spektrum produktów i usług potrzebnych do projektowania, aranżowania i modernizacji pomieszczeń mieszkalnych, hotelowych, biurowych i handlowych.

Obejmuje trzy podsektory: Artisan, czyli projektanckie, nowoczesne i etniczne rękodzieła i sztukę; Contemporary Collection, który skupia się na współczesnym meblach; a także Sleep, gdzie prezentowana jest pościel, materace i związane z nimi wyposażenie i akcesoria.

Znaczenie IDO w Omanie

Oman doświadcza gwałtownego wzrostu inwestycji w turystykę i infrastrukturę, co z kolei przyczynia się do rozwoju branży budowlanej, konstrukcyjnej oraz projektowania wnętrz. Duża część budżetów trafia do produktów i usług związanych z wystrojem wnętrz, co wynika z napływu nowego luksusu, pojawiania się butików, wysokiej klasy sklepów i nieruchomości. Obserwowany w ciągu ostatnich kilku lat wzrost liczby hoteli 3- 4- i 5-gwiazdkowych, centrów handlowych, restauracji, obiektów rekreacyjnych i centrów rozrywki, spowodował zwiększanie wymagań branży projektowej.

Data publikacji: 20.10.2017
Przeczytaj również

Targi:
Ambiente - targi sięgające w przyszłość
Ambiente to targowe wydarzenie roku, składające się z trzech głównych działów produktowych: Dining (nakrycia stołów), Living (wyposażenia wnętrz) and Giving (upominki).… więcej »
Targi:
Targi RetailShow rosną w siłę
Najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow, która odbędzie się 14 i 15 listopada br., przybliży odwiedzającym jeszcze szerszą ofertę… więcej »
Targi:
13. Interior Design Forum: biznesowo i trendowo
6 września w Warszawie odbyła się 13. edycja Interior Design Forum – jednego z najważniejszych wydarzeń branży tekstylnej w Polsce i jedynych targów biznesowych w naszym… więcej »