Innowacje, trendy i inspiracje na International Home + Housewares Show 2018

International Home + Housewares Show w Chicago to najważniejsze targi artykułów gospodarstwa domowego na świecie. To tutaj co roku międzynarodowi kupcy szukają unikalnych produktów, niedostępnych jeszcze na innych rynkach, jak również wiedzy oraz wskazówek na temat kierunku rozwoju branży.

Ponad 2200 wystawców z całego świata zadebiutuje podczas najbliższej edycji International Home + Housewares Show, która odbędzie się w dniach 10-13 marca, w McCormick Place w Chicago. Zaprezentują oni swoje najnowsze produkty obejmujące m.in. artykuły kuchenne, dekoracje, akcesoria łazienkowe, produktu związane z utrzymywaniem czystości, elektronikę dla domu, czy też urządzenia pomagające dbać o zdrowie i środowisko.

Pośród innowacji, które będzie można spotkać w tym roku na targach, znajdzie się duża ilość produktów działających przy użyciu specjalnych sensorów i wykorzystujących połączenie z internetem. Ważną rolę będą stanowiły także artykuły oraz rozwiązania dotyczące zdrowego odżywiania, optymalizacji przestrzeni i oczyszczania powietrza oraz wody. Jak podkreśla Derek Miller, wiceprezes targów – „Innowacje i design napędzają amerykański rynek artykułów gospodarstwa domowego, dlatego każdego roku na International Home + Housewares Show pojawiają się tysiące nowych, innowacyjnych produktów”.

Targi w Chicago to także szereg wydarzeń towarzyszących. W strefie Innovation Theater eksperci ds. trendów, wzornictwa czy zachowań konsumenckich przedstawią różne aspekty tematu inteligentnego domu. Ważnym wydarzeniem będą wykłady Lee Eiseman, guru w dziedzinie kolorów oraz Toma Mirabile’a, eksperta w dziedzinie trendów, którzy opowiedzą o tym, co będzie królowało we wnętrzach w kolejnych sezonach. W strefie Housewares Young Professionals Event (HYPE) młodzi profesjonaliści będą mogli spotkać się i porozmawiać z bardziej doświadczonymi kolegami z branży. Z kolei Discover Design Expo to okazja do poznania liderów najnowszego wzornictwa z Europy i całego świata. Cały program wydarzeń towarzyszącym targom jest dostępny na stronie: www.housewares.org.

Ważnym momentem targów w Chicago jest co roku gala wręczenia nagród gia (Global Innovation Awards), nazywana Oscarami branży artykułów gospodarstwa domowego. Od premiery w 2000 r. konkurs wyłonił już ok. 400 zwycięzców z blisko 50 krajów na sześciu kontynentach. Są to najlepsi z najlepszych sprzedawców artykułów gospodarstwa domowego na całym świecie.

Więcej informacji o targach, wystawcach i dodatkowych usługach dla odwiedzających można znaleźć na stronie: www.housewares.org.

Data publikacji: 9.01.2018
Przeczytaj również

Aktualności:
Wykłady na targach GiftON.top
W dniach 8. i 9.06.2018 w strefie wykładowej w hali Dunaj, na terenach targowych Expo Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie, odbędą się bezpłatne, otwarte wykłady… więcej »
Aktualności:
Za nami 8. edycja E-commerce Innovations
Około stu uczestników wzięło udział w tegorocznej edycji E-commerce Innovations – konferencji dla wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami w sprzedaży internetowej… więcej »
Aktualności:
Już jest - nowe wydanie Ambiente!
Zainspirować swoich klientów mogą tylko ci, którzy sami poszukują inspiracji. Wiele nowości ze świata wyposażenia wnętrz można znaleźć w nowym wydaniu magazynu… więcej »