HKTDC Hong Kong Houseware Fair już za miesiąc

W dniach 20–23 kwietnia 2018 w Centrum Kongresowo- Wystawienniczym w Hongkongu odbędzie się kolejna, 33. edycja targów artykułów gospodarstwa domowego HKTDC Hong Kong Houseware Fair.

Targi HKTDC w Hongkongu to największa tego typu impreza w Azji. Co roku przyciągają najważniejszych dostawców i kupców z całego świata. W ubiegłym roku swoje artykuły na targach zaprezentowało ponad 2,2 tys. wystawców, a ich stoiska odwiedziło aż 29 tys. nabywców, przede wszystkim z Chin (58%), ale również z wielu krajów Europy i Azji. Więcej niż w ubiegłych latach pojawiło się kupców z Japonii, Izraela, Rosji czy Czech.

33. edycja HKTDC będzie podzielona na 4 strefy tematyczne: Lifestyle, Interior, Feast oraz Enrich. Będzie można znaleźć w nich m.in. artykuły wyposażenia wnętrz, produkty dekoracyjne, meble, sprzęt AGD, akcesoria do kawy czy wina, a nawet artykuły dla zwierząt domowych. Targi zaprezentują także cztery strefy specjalne:

  • Hall of Elegance – elegancka przestrzeń, w której przedstawione zostaną kolekcje projektantów;
  • World of Fine Dining – strefa premium obejmująca przybory kuchenne, zastawy stołowe i akcesoria do wina;
  • World of Fine Decor – strefa na temat dekoracji wnętrz;
  • World of Building & Hardware – przestrzeń poświęcona materiałom budowlanym, narzędziom dla majsterkowiczów, ogrodnictwu i produktom sanitarnym.

Targi będą trwały od piątku do poniedziałku i będą otwarte dla odwiedzających w godzinach 9:30–18:30 (20–22.04) i 9:30–17:00 (23.04).

Zapraszamy do skorzystania z dofinansowania wyjazdu do Hongkongu. Z oferty mogą skorzystać firmy, które nie uczestniczyły w tych targach u ubiegłym roku. Przysługuje 1 dofinansowanie na firmę. Aplikację wraz z kopią wizytówki należy odesłać na adres warsaw.consultant@hktdc.org do 6 kwietnia.

Data publikacji: 21.03.2018
Przeczytaj również

Marketing:
Nowoczesny marketing wystawienniczy
Targi zmieniają się dynamiczniej niż kiedykolwiek dotąd. Co zrobić, by dostosować swoje działania wystawiennicze do zmieniających się coraz szybciej oczekiwań klientów?… więcej »
Targi:
13. Interior Design Forum w nowej lokalizacji
Już 6 września w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Interior Design Forum – jednego z najważniejszych wydarzeń branży tekstylnej w Polsce i jedynych targów w naszym… więcej »
Targi:
Inspiracje z „Christmasworld 2018”
W styczniu (26-30.01.2018) we Frankfurcie odbyła się najważniejsza międzynarodowa impreza targowa branży dekoracji i ozdób świątecznych. W targowych ofertach dominowały… więcej »