HKTDC Hong Kong Houseware Fair już za miesiąc

W dniach 20–23 kwietnia 2018 w Centrum Kongresowo- Wystawienniczym w Hongkongu odbędzie się kolejna, 33. edycja targów artykułów gospodarstwa domowego HKTDC Hong Kong Houseware Fair.

Targi HKTDC w Hongkongu to największa tego typu impreza w Azji. Co roku przyciągają najważniejszych dostawców i kupców z całego świata. W ubiegłym roku swoje artykuły na targach zaprezentowało ponad 2,2 tys. wystawców, a ich stoiska odwiedziło aż 29 tys. nabywców, przede wszystkim z Chin (58%), ale również z wielu krajów Europy i Azji. Więcej niż w ubiegłych latach pojawiło się kupców z Japonii, Izraela, Rosji czy Czech.

33. edycja HKTDC będzie podzielona na 4 strefy tematyczne: Lifestyle, Interior, Feast oraz Enrich. Będzie można znaleźć w nich m.in. artykuły wyposażenia wnętrz, produkty dekoracyjne, meble, sprzęt AGD, akcesoria do kawy czy wina, a nawet artykuły dla zwierząt domowych. Targi zaprezentują także cztery strefy specjalne:

  • Hall of Elegance – elegancka przestrzeń, w której przedstawione zostaną kolekcje projektantów;
  • World of Fine Dining – strefa premium obejmująca przybory kuchenne, zastawy stołowe i akcesoria do wina;
  • World of Fine Decor – strefa na temat dekoracji wnętrz;
  • World of Building & Hardware – przestrzeń poświęcona materiałom budowlanym, narzędziom dla majsterkowiczów, ogrodnictwu i produktom sanitarnym.

Targi będą trwały od piątku do poniedziałku i będą otwarte dla odwiedzających w godzinach 9:30–18:30 (20–22.04) i 9:30–17:00 (23.04).

Zapraszamy do skorzystania z dofinansowania wyjazdu do Hongkongu. Z oferty mogą skorzystać firmy, które nie uczestniczyły w tych targach u ubiegłym roku. Przysługuje 1 dofinansowanie na firmę. Aplikację wraz z kopią wizytówki należy odesłać na adres warsaw.consultant@hktdc.org do 6 kwietnia.

Data publikacji: 21.03.2018
Przeczytaj również

Targi:
Ambiente - targi sięgające w przyszłość
Ambiente to targowe wydarzenie roku, składające się z trzech głównych działów produktowych: Dining (nakrycia stołów), Living (wyposażenia wnętrz) and Giving (upominki).… więcej »
Targi:
Targi RetailShow rosną w siłę
Najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow, która odbędzie się 14 i 15 listopada br., przybliży odwiedzającym jeszcze szerszą ofertę… więcej »
Targi:
13. Interior Design Forum: biznesowo i trendowo
6 września w Warszawie odbyła się 13. edycja Interior Design Forum – jednego z najważniejszych wydarzeń branży tekstylnej w Polsce i jedynych targów biznesowych w naszym… więcej »