Festiwal Wina w Zamku Ryn

8 grudnia 2018 roku po raz dziewiąty na Dziedzińcu Zamku w Rynie odbędzie się Festiwal Wina, organizowany przez Hotel ZAMEK RYN**** wspólnie z producentami i dystrybutorami win z całego świata. Magazyn Ambiente jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Zamkowe Bachanalia to kolejna impreza, organizowana z myślą o smakoszach i znawcach kuchni i dobrych alkoholi. Tegoroczna edycja będzie promowała Wina pochodzące z Polski. Główną areną zbliżającego się wydarzenia będzie Zamkowy Dziedziniec o powierzchni 900 m2, na którym odbywać się będą prezentacje, degustacje wina, nauka carvingu oraz live cooking. Natomiast podczas wieczornej gali zostaną ogłoszone wyniki Konkursu Publiczności na Najlepsze Wino Festiwalu.

W ubiegłorocznym Festiwalu brało udział 30 Wystawców  –  dystrybutorów win z całej Europy, producentów miodów, serów, pralin, oliw, octów a także wyposażenia hoteli i gastronomii.

Program festiwalu znajduje się na stronie: www.zamekryn.pl/bachanalia

Miejsce: Zadaszony Dziedziniec Hotelu ZAMEK RYN****
Termin: 8 grudnia 2018, w godz. 10.00 – 17.00 – wstęp wolny

Data publikacji: 11.10.2018
Przeczytaj również

Aktualności:
Pierwszy numer Ambiente 2019
Zapraszamy do lektury nowego Ambiente, wydanie 1/19, które jest już dostępne w formie papierowej i elektronicznej. W najnowszym numerze prezentujemy informacje o… więcej »
Aktualności:
Wystartowała II edycja konkursu Design by Śliwka Nałęczowska
Do 20 marca można nadsyłać zgłoszenia w II edycji konkursu Design by Śliwka Nałęczowska. Pasjonaci grafiki i designu mają za zadanie zaprojektować nadruk na puszkę… więcej »
Aktualności:
Zwycięzcy krajowego etapu konkursu gia 2018-2019
Targi International Home + Housewares Show oraz organizacja International Housewares Association (IHA), organizatorzy konkursu IHA Global Innovation Awards (gia), ogłosiły… więcej »