Festiwal Wina w Zamku Ryn

8 grudnia 2018 roku po raz dziewiąty na Dziedzińcu Zamku w Rynie odbędzie się Festiwal Wina, organizowany przez Hotel ZAMEK RYN**** wspólnie z producentami i dystrybutorami win z całego świata. Magazyn Ambiente jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Zamkowe Bachanalia to kolejna impreza, organizowana z myślą o smakoszach i znawcach kuchni i dobrych alkoholi. Tegoroczna edycja będzie promowała Wina pochodzące z Polski. Główną areną zbliżającego się wydarzenia będzie Zamkowy Dziedziniec o powierzchni 900 m2, na którym odbywać się będą prezentacje, degustacje wina, nauka carvingu oraz live cooking. Natomiast podczas wieczornej gali zostaną ogłoszone wyniki Konkursu Publiczności na Najlepsze Wino Festiwalu.

W ubiegłorocznym Festiwalu brało udział 30 Wystawców  –  dystrybutorów win z całej Europy, producentów miodów, serów, pralin, oliw, octów a także wyposażenia hoteli i gastronomii.

Program festiwalu znajduje się na stronie: www.zamekryn.pl/bachanalia

Miejsce: Zadaszony Dziedziniec Hotelu ZAMEK RYN****
Termin: 8 grudnia 2018, w godz. 10.00 – 17.00 – wstęp wolny

Data publikacji: 11.10.2018
Przeczytaj również

Aktualności:
Gala Plebiscytu Polska Architektura XXL 2018 za nami
W gościnnych progach warszawskiego Hotelu Vienna House Mokotów Warsaw, 4 kwietnia 2019 roku odbyła się gala wręczenia nagród w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2018.… więcej »
Aktualności:
Polacy wśród laureatów Global Innovation Awards
Targi International Home + Housewares Show oraz stowarzyszenie branży wyposażenia wnętrz International Housewares Association (IHA), organizatorzy konkursu Global Innovation… więcej »
Aktualności:
Zwycięzcy Interior Design Awards 2019 – najbardziej designerskie hotele w Polsce
Podczas 14. edycji targów Interior Design Forum, które odbyły się 28.02.2019 r. w Centrum Praskim Koneser w Warszawie, poznaliśmy laureatów drugiej edycji… więcej »