Expo Silesia i budowlana wiosna 2019

W dniach 22-24 marca 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się 12 edycja Targów SIBEX – Nowoczesny Dom i Ogród.

Targi SIBEX są jedną z najdłużej organizowanych przez Expo Silesia imprez targowych i są doskonale znane mieszkańcom regionu, którzy co roku je odwiedzają. Podczas tego wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość poznać najnowsze nowinki z zakresu budowy, remontu, czy dekoracji wnętrz.

Zakres branżowy Targów SIBEX to m.in.:

  • stolarka otworowa (drzwi, okna);
  • materiały budowlane;
  • wyposażenie wnętrz (meble, oświetlenie, tekstylia i dekoracje);
  • inteligentne budownictwo (systemy, instalacje, czujniki i detektory);
  • mała architektura ogrodowa;
  • technika grzewcza i instalacyjna (kominki, piece, kotły).

W tym samym czasie odbędą się:

Targi Ogrzewania Ekologicznego EkoCiepło, w ramach których odwiedzający będą mieli możliwość pozyskania kompleksowej informacji na temat możliwości pozyskania dofinansowania lub zwrotu kosztów inwestycji związanych z wymianą pieców c.o. oraz instalacji grzewczych, przyczyniających się do ograniczenia „Niskiej Emisji” z ogrzewnictwa indywidualnego, a także możliwości wyboru urządzenia w ramach ekspozycji targowej.

Zagłębiowskie Targi Mieszkaniowe „WŁASNE M” – to wydarzenie skierowane do osób, które myślą o własnym mieszkaniu lub kupnie/budowie domu i chciałyby zamieszkać w Sosnowcu i okolicach. Podczas tego wydarzenia odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą nieruchomości zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym. To doskonała okazja do porównania ofert mieszkaniowych w jednym miejscu.

Salon budowy domów drewnianych DOM z Drewna 2019. Celem organizacji tego wydarzenia jest promowanie budownictwa drewnianego, materiałów budowlanych oraz zapoznanie się z rynkiem firm wykonawczych na terenie Sosnowca i okolicznych miast.

Data publikacji: 28.01.2019
Przeczytaj również

Targi:
Expo Marketing: jak odnieść sukces na targach w czasach nowych oczekiwań klientów
5 czerwca 2019 r. w Warszawie dowiemy się, jak wykorzystać wiedzę o nowych potrzebach klientów, by ich pozyskać dzięki najnowszym narzędziom marketingu wystawienniczego i… więcej »
Targi:
Targi dóbr konsumpcyjnych Tendence
W dniach od 29 czerwca do 1 lipca 2019 roku, we Frankfurcie nad Menem, odbędą się wyjątkowe targi dóbr konsumpcyjnych – Tendence. Odwiedzający poznają najnowsze trendy w… więcej »
Targi:
XXVII edycja Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO
W dniach 13 – 15 marca 2019 r. odbyła się XXVII edycja Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO oraz XVII edycja Międzynarodowych Targów ELEKTROTECHNIKA. Targi objęte były… więcej »