DUKA: ekspansja w 1. kwartale 2017 roku

Salon DUKA w Factory Annopol

Trzy otwarcia salonów z produktami dla miłośników nowoczesnego gotowania w trzy miesiące – tak DUKA rozpoczęła bieżący rok. Nowe salony pojawiły się w Factory Annopol w Warszawie oraz w Gemini Park Tarnów. Marka zaprezentowała także w nowej lokalizacji swój salon usytuowany w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu.

Nowy salon DUKA został zlokalizowany w Factory Annopol w Warszawie. To już 13. sklep marki w stolicy. We współpracy z partnerem franczyzowym został uruchomiony salon DUKA w Gemini Park Tarnów, największym centrum handlowym w Tarnowie i w regionie. Marka otworzyła również ponownie swój salon w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu. Mierzący 130 m² sklep został usytuowany w nowym miejscu, na 1. piętrze budynku. Salony zostały zaaranżowane w taki sposób, by proces zakupów odbywał się w przyjaznej atmosferze.

Stale powiększamy sieć naszych salonów – zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Zależy nam na tym, żeby nasze produkty były dostępne dla wszystkich miłośników kuchni w nowoczesnym wydaniu – tłumaczy Teresa Szynkiewicz, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci DUKA International. – Rok 2017 r. rozpoczęliśmy trzema otwarciami w Warszawie, Tarnowie i we Wrocławiu, a w kolejnych miesiącach planujemy ekspansję zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku.

Plany DUKA na kolejny kwartał 2017 r. obejmują otwarcie nowego salonu w NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim, największym centrum handlowym w woj. lubuskim oraz w galerii Alfa Centrum w Białymstoku. Marka będzie również kontynuować rozwój na arenie międzynarodowej – planuje otworzyć drugi sklep w Amsterdamie.

Data publikacji: 6.04.2017
Przeczytaj również

Rynek:
Komfort i Komfort Łazienki w Homepark Janki
Homepark Janki przedłuża umowę z siecią sklepów Komfort oraz zyskuje nowego najemcę – Komfort Łazienki. Łączna powierzchnia najmu to blisko 1 400 mkw. Za realizację… więcej »
Rynek:
Rynek malezyjski - nowe perspektywy
Rozmowa z Radcą Handlowym Ambasady Malezji w Polsce - Panem Jude Bryanem Dassem Do nowych i przyszłościowych rynków dalekowschodnich zaliczyć należy Malezję. Bardzo… więcej »
Rynek:
Długodystansowiec z pasją – wierny ceramice!
Z Mariuszem Ochockim, głównym projektantem i kierownikiem artystycznym Spółdzielni Rękodzieła Artystycznego „Ceramika Artystyczna”, rozmawia Agnieszka Błachowska. Od… więcej »