Bogaty program wykładów podczas Interior Design Forum

Targi Interior Design Forum, które odbędą się już 28.02.2019 r. w Centrum Praskim Koneser w Warszawie, przygotowały dla odwiedzających bogaty program wykładów towarzyszących. Dużo wartościowej wiedzy i inspiracji znajdą tu zarówno handlowcy, jak i architekci oraz przedstawiciele branży hotelowej. 

Wykłady odbędą się w godzinach 10:15 – 16:00 na terenie targów, w strefie wykładowej. W pierwszej części na uczestników czekają dwie ciekawe prezentacje z zakresu nowoczesnej sprzedaży i marketingu. Artur Halik, Head of Shoper Premium, opowie o elementach sklepu, które wpływają na rozwój biznesu, a Mateusz Korobacz, New Business Manager w agencji JU:, odpowie na pytanie „Czy za każdym sprzedanym krzesłem stoi analityka?”.

Kolejna prezentacja będzie poświęcona tematyce hotelowej. O tym, jak zaprojektować hotel, aby spełniał oczekiwania nie tylko inwestora, ale też hotelowych gości, opowie Monika Mroczkowska-Białasik, Wykładowca w Krakowskich Szkołach Artystycznych: Szkoła Wnętrz i Przestrzeni. Tuż po wykładzie odbędzie się uroczysty moment ogłoszenia laureatów konkursu Interior Design Awards na najlepsze aranżacje wnętrz hotelowych.

Po krótkiej przerwie przeniesiemy się na rynki światowe. O Hongkongu, jako bramie do rynku chińskiego dla branży artykułów gospodarstwa domowego, o trendach, targach, platformach e-commerce, będzie mówił Maciej Wilk, Dyrektor Hong Kong Trade Development Council Warsaw Consultant Office. Następnie, Piotr Guzowski, Prezes Polsko-Kazachstańskiej Izby Handlowo-Przemysłowej przestawi wykład zatytułowany „Kazachstan szansą na eksport polskich produktów z branży wyposażenia wnętrz”. Z kolei o tym, jak sprzedawać artykuły wyposażenia wnętrz w USA, opowie Jerzy Osika, prezes Promedia.

W ostatniej części programu uczestnicy odkryją różnorodność nadchodzących trendów. Trendy w wyposażeniu wnętrz na jesień i zimę 2019/20 według światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku przybliży Jerzy Osika, prezes Promedia. Na koniec, w świat kolorów zabierze uczestników Danuta Baprawska z Home Media, która przedstawi wykład pod tytułem „Którędy po trendy? – przegląd propozycji Koloru Roku”.

Pełną agendę wykładów można znaleźć na stronie www.interiordesignforum.pl z zakładce „Program”. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się bezpłatnie na targi przez stronę: https://interiordesignforum.conrego.com/

Data publikacji: 12.02.2019
Przeczytaj również

Targi:
Chicago – zagłębie innowacji i trendów
O najbliższej edycji International Home + Housewares Show w Chicago (2–5.03.2019) oraz o trendach w wyposażeniu wnętrz rozmawiamy z Markiem Adkisonem, wiceprezesem… więcej »
Targi:
Wszystko dla domu i mieszkania
Oferta nowoczesnych rozwiązań dla domów i mieszkań, porady specjalistów dotyczące remontów, projektowania pomieszczeń oraz technologii budowlanych – tak w skrócie… więcej »
Targi:
Targi LUBDOM Budownictwo Architektura Aranżacje Ogród
Ponad 150 wystawców, pokazy fachowców oraz spotkanie z Piotrem Polkiem - Gościem Specjalnym Lubelskiego Kongresu Designu i Architektury – tak zapowiadają się Targi LUBDOM.… więcej »