Ambiente International 2019

Dostępny jest już nowy numer magazynu Ambiente International – proeksportowego czasopisma branżowego, wydawanego w języku angielskim na rynki zagraniczne.

Ambiente International wydawany jest raz do roku i adresowany jest do zagranicznych kupców odwiedzających największe światowe i europejskie targi wyposażenia wnętrz. Czasopismo dociera do czytelników dzięki kolportażowi na najważniejszych międzynarodowych targach branżowych, a także poprzez bezpośrednią wysyłkę pocztową. Najnowszy numer na rok 2019 jest także dostępny w wersji elektronicznej, tutaj: 

Data publikacji: 11.12.2018
Przeczytaj również

Aktualności:
Gala Plebiscytu Polska Architektura XXL 2018 za nami
W gościnnych progach warszawskiego Hotelu Vienna House Mokotów Warsaw, 4 kwietnia 2019 roku odbyła się gala wręczenia nagród w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2018.… więcej »
Aktualności:
Polacy wśród laureatów Global Innovation Awards
Targi International Home + Housewares Show oraz stowarzyszenie branży wyposażenia wnętrz International Housewares Association (IHA), organizatorzy konkursu Global Innovation… więcej »
Aktualności:
Zwycięzcy Interior Design Awards 2019 – najbardziej designerskie hotele w Polsce
Podczas 14. edycji targów Interior Design Forum, które odbyły się 28.02.2019 r. w Centrum Praskim Koneser w Warszawie, poznaliśmy laureatów drugiej edycji… więcej »