Ambiente International 2019

Dostępny jest już nowy numer magazynu Ambiente International – proeksportowego czasopisma branżowego, wydawanego w języku angielskim na rynki zagraniczne.

Ambiente International wydawany jest raz do roku i adresowany jest do zagranicznych kupców odwiedzających największe światowe i europejskie targi wyposażenia wnętrz. Czasopismo dociera do czytelników dzięki kolportażowi na najważniejszych międzynarodowych targach branżowych, a także poprzez bezpośrednią wysyłkę pocztową. Najnowszy numer na rok 2019 jest także dostępny w wersji elektronicznej, tutaj: 

Data publikacji: 11.12.2018
Przeczytaj również

Aktualności:
Zwycięzcy krajowego etapu konkursu gia 2018-2019
Targi International Home + Housewares Show oraz organizacja International Housewares Association (IHA), organizatorzy konkursu IHA Global Innovation Awards (gia), ogłosiły… więcej »
Aktualności:
Kolor roku 2019 wybrany
Instytut Pantone ogłosił, iż kolorem roku 2019 będzie 16-1546 Living Coral – koralowy odcień pełen życia i energii, ale jednocześnie delikatny. Jak tłumaczą swoją… więcej »
Aktualności:
Gala „Diament Meblarstwa 2019” 
Finał 13. edycji konkursu „Diament Meblarstwa” odbył się w wyjątkowej atmosferze, 5 grudnia br., w sali Aviator w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.  Organizatorzy… więcej »