Ambiente International 2019

Dostępny jest już nowy numer magazynu Ambiente International – proeksportowego czasopisma branżowego, wydawanego w języku angielskim na rynki zagraniczne.

Ambiente International wydawany jest raz do roku i adresowany jest do zagranicznych kupców odwiedzających największe światowe i europejskie targi wyposażenia wnętrz. Czasopismo dociera do czytelników dzięki kolportażowi na najważniejszych międzynarodowych targach branżowych, a także poprzez bezpośrednią wysyłkę pocztową. Najnowszy numer na rok 2019 jest także dostępny w wersji elektronicznej, tutaj: 

Data publikacji: 11.12.2018
Przeczytaj również

Aktualności:
Domoteka wychodzi na miasto. Letnia Strefa Domoteki w Miami Wars
Na mapie Warszawy pojawiło się nowe, wyjątkowo stylowe miejsce – Letnia Strefa Domoteki usytuowana nad samym brzegiem Wisły, na dolnych tarasach Miami Wars na Cyplu… więcej »
Aktualności:
Ćmielowska porcelana zagościła w Sofii
Polski design ponownie podbija międzynarodowe rynki sztuki. Tym razem, niezwykła kolekcja „Ludzie z fabryki porcelany”, autorstwa ceramika Arkadiusza Szweda, pod… więcej »
Aktualności:
Wystartowała polska edycja konkursu gia!
Trwają eliminacje do polskiej edycji światowego konkursu dla salonów stacjonarnych oraz sklepów internetowych z wyposażeniem wnętrz Global Innovation Awards 2020 (gia).… więcej »