11. Interior Design Forum: tekstylia domowe, trendy i sztuka sprzedaży off- i online

12.09.2017 na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się targi tekstyliów domowych dla profesjonalistów z branży wyposażenia wnętrz Interior Design Forum. Będą one zarówno doskonałą okazją do zapoznania się nowościami produktowymi, jak i do poszerzenia wiedzy z zakresu sposobów zwiększania sprzedaży, trendów w designie oraz targów zagranicznych.

Interior Design Forum to  jedyne targi w Polsce poświęcone w całości tekstyliom domowym. Skierowane są do profesjonalistów z branży – przedstawicieli sklepów i hoteli, hurtowni oraz dekoratorów wnętrz i architektów, którzy znajdą tu bogatą ofertę, takich produktów, jak: firany, zasłony, rolety, karnisze, dywany, wykładziny, tapety, obrusy, ręczniki, dywaniki, zasłony prysznicowe, pościel, koce, narzuty i materace.

Najbliższej edycji będzie towarzyszyło szereg ciekawych seminariów, podczas których uczestnicy dowiedzą się, co sprzedawać, jak i gdzie. Zainteresowani tendencjami w wyposażeniu wnętrz będą mogli wziąć udział w wykładzie o najważniejszych kierunkach na sezon wiosna-lato 2018 przygotowanym we współpracy ze światową agencją trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku. Uczestnicy Interior Design Forum będą się mogli również dowiedzieć, jak zwiększyć swoje obroty w sklepie tradycyjnym i internetowym. Osoby zainteresowane e-commerce najwięcej skorzystają z bloku wykładów pt. „Jak zwiększyć sprzedaż w internecie”.  Będzie też prelekcja o tym, na jakie targi zagraniczne warto się wybrać i dlaczego.

Udział w wykładach jest bezpłatny – wystarczy zarejestrować się na targi pod linkiem: http://www.interiordesignforum.pl/rejestracja#content

Więcej informacji, kontakt na stronie: http://www.interiordesignforum.pl/

Data publikacji: 29.08.2017
Przeczytaj również

Targi:
13. Interior Design Forum: biznesowo i trendowo
6 września w Warszawie odbyła się 13. edycja Interior Design Forum – jednego z najważniejszych wydarzeń branży tekstylnej w Polsce i jedynych targów biznesowych w naszym… więcej »
Targi:
Grand Bazar już w sobotę
Grand Bazar wraca z nową energią. W jesiennym sezonie zaprezentuje nowe miejsce, nowych wystawców i nową jakość. Odświeżona odsłona targów będzie miała swoją… więcej »
Targi:
Polskie stoisko narodowe na China International Furniture Expo 2018
Od 11 do 14 września 2018 r w Shanghai New Int’l Expo Centre w Szanghaju odbędą się targi China International Furniture Expo. China International Furniture Expo, bardziej… więcej »