11. Interior Design Forum: tekstylia domowe, trendy i sztuka sprzedaży off- i online

12.09.2017 na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się targi tekstyliów domowych dla profesjonalistów z branży wyposażenia wnętrz Interior Design Forum. Będą one zarówno doskonałą okazją do zapoznania się nowościami produktowymi, jak i do poszerzenia wiedzy z zakresu sposobów zwiększania sprzedaży, trendów w designie oraz targów zagranicznych.

Interior Design Forum to  jedyne targi w Polsce poświęcone w całości tekstyliom domowym. Skierowane są do profesjonalistów z branży – przedstawicieli sklepów i hoteli, hurtowni oraz dekoratorów wnętrz i architektów, którzy znajdą tu bogatą ofertę, takich produktów, jak: firany, zasłony, rolety, karnisze, dywany, wykładziny, tapety, obrusy, ręczniki, dywaniki, zasłony prysznicowe, pościel, koce, narzuty i materace.

Najbliższej edycji będzie towarzyszyło szereg ciekawych seminariów, podczas których uczestnicy dowiedzą się, co sprzedawać, jak i gdzie. Zainteresowani tendencjami w wyposażeniu wnętrz będą mogli wziąć udział w wykładzie o najważniejszych kierunkach na sezon wiosna-lato 2018 przygotowanym we współpracy ze światową agencją trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku. Uczestnicy Interior Design Forum będą się mogli również dowiedzieć, jak zwiększyć swoje obroty w sklepie tradycyjnym i internetowym. Osoby zainteresowane e-commerce najwięcej skorzystają z bloku wykładów pt. „Jak zwiększyć sprzedaż w internecie”.  Będzie też prelekcja o tym, na jakie targi zagraniczne warto się wybrać i dlaczego.

Udział w wykładach jest bezpłatny – wystarczy zarejestrować się na targi pod linkiem: http://www.interiordesignforum.pl/rejestracja#content

Więcej informacji, kontakt na stronie: http://www.interiordesignforum.pl/

Data publikacji: 29.08.2017
Przeczytaj również

Targi:
13. Interior Design Forum w nowej lokalizacji
Już 6 września w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Interior Design Forum – jednego z najważniejszych wydarzeń branży tekstylnej w Polsce i jedynych targów w naszym… więcej »
Targi:
Inspiracje z „Christmasworld 2018”
W styczniu (26-30.01.2018) we Frankfurcie odbyła się najważniejsza międzynarodowa impreza targowa branży dekoracji i ozdób świątecznych. W targowych ofertach dominowały… więcej »
Aktualności:
Wykłady na targach GiftON.top
W dniach 8. i 9.06.2018 w strefie wykładowej w hali Dunaj, na terenach targowych Expo Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie, odbędą się bezpłatne, otwarte wykłady… więcej »